ספורטאים

אורי נתנאלי

אורי הוא הפאוורליפטר הכי חזק בהיסטוריה של הפאוורליפטינג הישראלי. בגיל 26, אורי זכה באליפות ישראל 2022 וקיבל את הכבוד של “הפאוורליפטר זכר הכי טוב לשנת 2022.

עם שיאים בקטגוריית ה82.5 עם סקוואט של 256 ק”ג, בנץ של 172.5 ק״ג ודדליפט של 300 ק”ג, אורי מתחיל למצב את עצמו כאגדה בפאוורליפטינג בישראל.

אורי מייצג דוגמא לספורטאי מקצועי עם העיניים לעתיד וגם חלק מהנבחרת שלנו לשנה 2023. אנו שמחים לחגוג את הישגיו ולהיות חלק מהעתיד שלו.

ליסה חלבי

ליסה היא פאוורליפטרית וותיקה בתחום בארץ. עם רקורד של 9 תחרויות מאחורה, היא גם שופטת פאוורליפטינג, תזונאית קלינית עם התמחות בספורט כוח ומאמנת בתחום. היא נחשבת כיום בעיני רבים להכי טובה בכל הזמנים בין הנשים ובחרנו בה לייצג את המותג בישראל.

ליסה שברה עשרות שיאי ישראל, עם מספרים הכי טובים שלה הם 150 ק״ג סקוואט, 100 ק״ג בנץ׳ פרס, ו175 ק״ג דדליפט. היא מתכוננת לאליפות ישראל לשנת 2023 כדי לשים חותמת על סטטוס ״הכי טובה בהיסטוריה״.

אנחנו שמחים שליסה מייצגת את המותג בארץ, המייצג עבודה קשה והתמדה והתוצאות הכי טובות ללא פשרות.

מוחמד דיב

מוחמד הוא ספורטאי חדש בתחום הפאוורליפטינג בארץ עם רק 2 תחרויות רשמיות ברזומה שלו. 

 

עם מספרים מצוינים כמו 255 ק״ג סקוואט, 152.5 ק״ג בנץ׳ פרס ו-307.5 ק״ג דדליפט, הוא הצליח למצב את עצמו כאחד הפאוורליפטרים החזקים בארץ ונמצא במקום השלישי באיגוד הכי גדול בפאוורליפטינג הישראלי. 

בזכות הידע שלו בתור פיזיותרפיסט, הרעב הבלתי פוסק שלו והיכולות הפיזיות המדהימות שלו, מוחמד כבר מתכונן לאליפות ישראל ב-2023 וחלק מהנבחרת של המותג השנה, כדוגמא למצויינות.

שירה טללה

שירה היא אחת הפאוורליפטריות המבטיחות ביותר בישראל שממשיכה להוכיח את זה מתחרות לתחרות.

עם שיא ישראל בטוטאל המורכב מ120 ק״ג סקוואט, 65 ק״ג בנץ׳ פרס ו- 150 ק״ג דדליפט היא ממשיכה לטפס בסולם וכרגע ממוקמת במקום החמישי בארץ בניקוד דוטס.

עם העיניים ל2023 שירה מתכוונת להילחם על התואר ״האישה הכי חזקה בישראל״ ולשפר את המיקום שלה באותה התמדה שעשתה עד כה.