תקנון אתר

התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, הכתוב מתייחס לשני המינים באופן שווה.

אנא קראו את תנאי השימוש הללו בעיון לפני שתתחיל להשתמש באתר. בשימוש באתר שלנו, אתה מציין שאתה מסכים לתנאי שימוש אלה וכי אתם מסכים לציית להם. אם אינך מסכים לתנאי שימוש אלו, אנא הימנע משימוש באתר שלנו.

מידע עלינו

sbdapparel.co.il הוא אתר בבעלות ומופעל על ידי וירטוס כוח בע״מ (״ אנחנו “); אנחנו חברה בע”מ הרשומה בישראל, מספר ח.פ. 516731197. אנחנו המפיצים הבלעדיים של חברת SBD Apparel (״ היצרן ״) בישראל.

אחריות

חברת וירטוס כוח בע״מ או מי מטעמה אינה אחראית בגין כל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או מקרי ו/או תוצאתי מהשימוש במוצרי SBD Apparel הנמכרים באתר ו/או בכל מידע או תכנים המופיעים באתר. בכל נזק יש לעדכן אותנו דרך המייל shop@sbdapparel.co.il ונעביר לבדיקה של היצרן.

הזמנה באתר

על המזמין להיות תושב ישראל בעל ת״ז ישראלית ומעל גיל 18, בעל כרטיס אשראי בתוקף.

באם המשתמש הוא קטין אשר הינו מתחת לגיל 18, המשתמש מצהיר ומאשר כי הרכישה שהוא מבצע באתר ו/או היא כדין בהתחשב שהינו קטין ו/או קיבל הסכמת אפטרופוסיו הטבעיים ו/או החוקיים.

משלוח

למידע נוסף על משלוח אנא עיין בדף מדיניות המשלוחים שלנו.

החזרות והחלפות

למידע נוסף על החזרות והחלפות אנא עיין בדף המדיניות החזרת מוצרים שלנו.

זמינות סחורה

כל המוצרים כפופים לזמינות, אולם המדיניות שלנו היא ליצור איתך קשר אם מוצר אזל מהמלאי ואם אינך מעוניין להמשיך בהזמנה או מסיבה כלשהי איננו יכולים לספק את המוצר אנו נארגן לביצוע ההזמנה מבוטל.

תביעות בגין נזקים בהובלה, סחורה שגויה ואי אספקה

באחריות הלקוח להודיע לנו על כל סחורה שגויה או פגומה שסופקה תוך 24 שעות מהמסירה. לא נקבל אחריות על סחורות שאבדו במעבר, אלא אם נודיע לנו בתוך חמישה ימים ממועד האספקה הצפוי.

לא נקבל כל אחריות למחסור, אי אספקה, סחורה שגויה וסחורה שניזוקה במשלוח מחוץ ללוחות הזמנים המדווחים. למעט כאשר נסיבות מקלות מנעו הודעה בתוך לוח הזמנים המדווח. הנסיבות המקלות חייבות להיות בהסכמה הדדית.

איך אתה יכול ליצור איתנו קשר?

אם יש לך שאלות או הערות לגבי אתר זה או תנאים והגבלות אלה, או במקרה שאתה רוצה להגיש תלונה, אנא אל תהסס לפנות לצוות שירות הלקוחות שלנו בכתובת shop@sbdapparel.co.il .